Jaký model zvolit?

Lyžařské trenažéry Skier’s Edge nabízejí škálu modelů, které dokáží pokrýt jak tréninkové cíle lyžařů, tak jejich fyzické dispozice. Zde najdete zjednodušené vodítko pro výběr vhodného modelu lyžařského stroje.

Lyžařské stroje jsou vyráběny ve dvou provedeních (základní T5 a exkluzivní QS5), každé z těchto provedení nabízí 3 profily rámů lyžařského stroje:

Classic – nejnižší rám, vhodný pro lyžaře s nižší hmotností či výkonnostními ambicemi.

Big Mountain – nejuniverzálnější model, který je vhodný od začínajících lyžařů až po experty. Na lyžařském stroji Big Mountain lze při nižší intenzitě cvičit delší časové úseky 15-30 minut (v aerobní zóně), při plném dynamickém rozsahu při maximálním zatížení cvičit úseky v délce 1-2 minuty (v anaerobní zóně).

World Cup – rám s nejvyšším profilem a 3 gumami kladoucími odpor. Cvičení na tomto modelu je velmi intenzivní a vhodné pro silové sportovce (aktivní lyžaře, závodníky). Model World Cup je ideální pro intenzivní intervalové tréninky v délce 1-2 minut. Pokud si nejste jistí, zda tento stroj zvládnete, volte model Big Mountain.

 

Skvělým pomocníkem při výběru je i brožura a DVD o strojích Skier’s Edge, které Vám zašleme zdarma. Stačí vyplnit formulář v sekci kontakty.